Reikia patikrinti automobilį prieš pirkimą? Privaloma? 5 pirkėjo klaidos prieš perkant - skaityk...

Autoadvokatas LT - komanda, kurioje 5 advokatai, 2 techniniai ir 3 derybų ekspertai, 5 servisai +7 kvalifikuoti patikros specialistai!

Kai atsiduriate teisme ir pardavėjo advokatas klausia ” Ar buvo atlikta automobilio patikra prieš perkant? ” Tada suprantate… kad…

Tada visi sužino, kad perkant naudotą daiktą (pasirodo bet kokį) pirkėjas privalo jį prieš pirkdamas patikrinti. Tai yra pats arba su specialistų pagalba įsitikinti, kad jis tinkamas naudoti.

Kalbant apie automobilį, atsiranda dar daugiau papildomų niuansų. Pardavėjas gali tyčia slėpti esminius trūkumus, siekdamas parduoti automobilį rinkos kaina, o ne kaip su defektu ir žinoma, už atitinkamai mažesnę sumą.

Todėl perkant automobilį jo netikrinti – pati didžiausia pirkėjo klaida. Netikrintas autoservise automobilis – tai vienas iš kozirių pardavėjo advokatui…

Taigi… Pamąstom… Ir darom…

Tel: +370 600 15 131

Ką darom?

Profesionali patikra ir profesionalus pirkimas “2 in 1” tik su AutoAdvokatas LT komanda. Patikėk… Mes žinom, ką reiškia automobilio pirkimas…

Kodėl reikia tikrinti? Arba kokios išlaidos laukia nusipirkus nepatikrintą automobilį?

Keletas sakinių apie tai, kokios išlaidos laukia, jeigu nusipirksite transporto priemonę su paslėptu defektu ir sugalvosite ją grąžinti pardavėjui. Kaip sakant, pataupiau +/- 150,- autompbilio patikrai, dabar ieškau jau kas atliks defektaciją, kuri kainuoja pas ekspertus 250,- Eur, toliau laukia argumentuota pretenzija 250,- Eur, na ir pabaigai advokato paslaugos, kurios prasidės nuo 500,- Eur dažniausiai…

Registruotis patikrai dabar!

Esame be galo lankstūs laike. Turime geriausius specialistus.

Žinome visas specifines vietas, kurios parduodant automobilį, būna subtiliai užmaskuojamos.

Jeigu reikia, galime derėtis už Jus (išankstiniu susitarimu). Perkate Jūs, bet viską deriname mes.

Atskiru susitarimu, galime parengti individualią pirkimo sutartį, atsižvelgiant į specifinius tam tikros markės ir modelio gedimų ypatumus.

Aptariame vietoje visus niuansus apie keletą dalykų, kurių neįmanoma patikrinti per patikrą.

Registruokis iš anksto telefonu!

“-Nepatiks grąžinsiu” – Pagrindinė pirkėjų klaida…

Dauguma pirkėjų įsitikinę, kad jeigu pasirodys, kad jį apgavo pardavėjas, nuslėpęs tikrą automobilio techninę būklę, tai kreipsis į advokatus ir jie viską išspręs. Mielieji… Nebūkite naivūs. Pardavėjai irgi turi teisę į gynybą. Turi teisę į gerus advokatus teisininkus, autoekspertus ir t.t.

Tai reiškia, kad nepatikrinus automobilio prieš pirkimą ir papuolus į tokią situaciją – viso to reziume bus daug nervų, daug išlaidų ir dar neaišku koks rezultatas. Tikiu, kad pradedate viską suprasti po truputį, kaip veikia sistema.

Tikrinam ne tik automobilį, bet ir pardavėją! Naujiena !? Nejaugi?

Dar vienas niuansas, apie kurį pamirštama, tai paties pardavėjo patikra. Nesvarbu ar tai fizinis ar juridinis asmuo. Yra daug būdų kaip patikrinti žmogų parduodantį Jums transporto priemonę.

Tikrinti pardavėją galima ir prieš automobilio apžiūrą ir apžiūros / patikros prieš pirkimą metu.

Įsidėmėkite, kad normalus adekvatus pardavėjas, kuris neturi ko slėpti bus atviras ne tik automobilio pardavimo klausimu.

Aišku, ko klausti pardavėjo, kaip suformuluoti klausimą, į kurį būtų noriai atsakoma – tai taip pat šiek tiek sugebėjimų reikalaujantis dalykas…

Užduodant teisingus klausimus pardavėjui, galima lengvai pastebėti – sąžiningas papuolė žmogus ar ne…

Taigi… Pradedame jau diskusiją apie profesionalią automobilio pirkimo procedūrą, kuri skiriasi nuo paties automobilio patikrą prieš perkant

Tel: +370 600 15 131

Ką tikrinam prieš perkant automobilį?

1.

Variklio defektas – kiek šiandien kainuoja jo remontas?

Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad variklio defektas – priskiriamas prie esminių defektų, dėl kurių transporto priemonė negali būti naudojama pagal paskirtį ir suprantama negali dalyvauti eisme.

Šis trūkumas – šis defektas yra vienas iš tų, kuriuos teismų praktika įvardina kaip esminį ir dažniausiai pirkėjo pretenzija šiuo atveju būna patenkinta ir byla laimėta.

Tačiau… Pirkėjas turi įrodyti, kad defektas neatsirado dėl savaiminio galimo variklio nusidėvėjimo, o automobilio pardavėjas žinojo apie defektą ir bandė jį tyčia nuslėpti, atlikdamas tam tikrą remontą, kuris trumpam laikui užmaskuoja esamą gedimą.

Kaip pavyzdys galėtų būti į variklio alyvą pripylus tam tikrų dūmingumą mažinančių priedų, liaudyje vadinamų “Medus” ar panašiai…

Variklio remonto kaina – kiek?

Daugelis pirkėjų, kurie perka naujesnius automobilius (sakykim nuo 2012 m.) dažnai net neįsivaizduoja, kad rimtesnis variklio remontas gali kainuoti tarp 4000-6000, Eur.

O jei kalba eina apie Limo klasės modelius tai remontai prasideda nuo 6000,- Eur ir gali siekti ir 8000,- ir 10.000 ar dar daugiau…

Vien tik patikros prieš prekant metu, pastebėtas vienas tepalo lašas, gali reikšti, kad reikės remonto už 1000-2000 Eur.

Taigi… Patikros metu dažniausiai atsiranda erdvės rimtoms deryboms, kurios gali būti naudingos tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

2.

Tikrinam Dpf Fap Katalizatorius Adblue sistemas

Tai dar viena vieta, kuri šiomis dienomis, kaip niekada anksčiau, ypatingai aktuali.

Dažnas pirkėjas, ypač tas, kuris pereina nuo benzininio variklio prie dyzelio, net neįsivaizduoja, kokios sumos slepiasi išmetimo sistemoje.

Dpf filtrai, jeigu jie išpjauti – originalai kainuoja nuo 800-900 iki 2500,- ir daugiau.

AdBlue sistemos, jeigu buvo reikalingas AdBlue remontas ir jos atjungtos, susitvarkyti kainuos 2000-3000,- Eur

Benzininis katalizatorius originalas gali kainuoti nuo 1000,- ir iki 2000-3000,- Eur

Žinoma… Atjungtos ir pašalintos pavojingų dujinių junginių neutralizavimo sistemos, nėra kažkoks blogis pačiam automobiliui, jo varikliui ar kitiems agregatams. Tačiau…

Jeigu darbai atlikti nekokybiškai – užkliūsite eidami Techninę Apžiūrą. Ir… Susitvarkyti jau tada reikės, norite ar ne…

3.

Kėbulo patikra prieš pirkimą. Ką reikia žinoti?

Nors šiandien kėbulo remontas atliekamas su tokiomis technologijomis, kad net aliuminio konstrukcijos stoja į savo vietas – tačiau sutikite… Visvien niekam nesinori nusipirkti automobilio, kuris suvirintas iš dviejų dalių.

Tai yra niekas nenori automobilio, kuris padarytas iš dviejų. Tai galima patikrinti, ir tam yra lazerinės tecchnologijos, kurios leidžia tai pastebėti.

Kėbulo geometrijos patikra – tai papildoma paslauga prie standartinės automobilio patikros ir dėl jos reikia tartis atsikrai.

Tokios papildomos patikros kaina +50,- Eur. Ir derintis jai laiką reikia papildomai. Čia bus reikalingas dar vienas papildomas specialistas.

Esame tie, kurie išduodame pažymas amerikietiškiems automobiliams, po europinimo procedūros ir… Puikiai žinome visus iš Amerikos parvežtų ir čia Lietuvoje suremontuotų automobilių taisymo užkulisius.

Su malonumu padėsime, jeigu bus noras, ir šioje vietoje.

4.

Automatinės pavarų dėžės patikra prieš pirkimą?

Automatinės dėžės patikra prieš pirkimą – tai dar vienas svarbus momentas. Automatinė dėžė tikrinasi trimis metodais.

Pirmas – tai kompiuterinė automatinės dėžės diagnostika. Jos metu galima gauti pakankamai informacijos apie visų elektronikos komponentų veikimą ir atliktus remontus.

Vizualinė patikra leidžia pastebėti ar buvo atlikti kažkokie montavimo remonto darbai.

Ir trečias metodas – tai Test Drive metu išbandomi įvairūs darbiniai režimai su skirtingomis apkrovomis. Tokios patikros būdu galima įvertinti dabartinį mechaninį jos stovį / buklę.

Taip pat reikia nepamiršti, kad automatinių dėžių remontas šiandien labai mažai skiriasi nuo variklio remonto kainų.

Ir nesvarbu, kad dėžės gedimas garantuoja Jums teisme pergalę – kad ji sugedo dėl pardavėjo kaltės – dar reikės įrodinėti…

5.

Važiuoklės AirMatic patikra prieš pirkimą

Kartais atrodo, kad svarbiausia perkant automobilį patikrinti tik variklį ir automatinę pavarų dėžę. Taip… Ten daugiausia lėšų reikalaujantys remontai. Bet…

Pas naujesnius automobilius labai dažnai jau yra ir orinė pneumo pakaba. Jos remontas nėra pigus malonumas – kainos svyruoja nuo 700 ir į viršų.

Netikrinti važiuoklės? Na… Nėra čia labai protingas sprendimas. Bet kuriuo atveju čia reikės keltuvo, testinio važiavimo ir kompiuterinės šios sistemos patikros.

Mes tikriname viską prieš pirkimą, ką galima patikrinti neardant automobilio mazgų.

6.

ECU algoritmo patikra prieš pirkimą

Sunku pasakyti kiek, bet turbūt apie 30 proc. visų bent jau Lietuvoje važinėjančių automobilių turi jau tam tikras variklio valdymo bloko modifikacijas.

Vieni čipuoti, kiti su išjungtais Dpf filtrais, dar kiti su atjungtomis AdBlue sistemomis, Egr vožtuvais, sklendėmis…

Gerai tai ar ne – klausimas ginčytinas. Jeigu gerai padarytas darbas – viskas bus gerai. Jeigu ne – gali laukti didelės bėdos ir su varikliais.

Blogas – neteisingas – nekorektiškas ECU koregavimas – visada Jums paplonins piniginę. Kas įdomiausia – kad tai bus “per aplinkui”

Kitaip sakant – neteisinga korekcija – tai dažniausiai bereikalingi remontai su dideliais kaštais beiškant tikrosios gedimo priežąsties.

Klausimas: Ar tai galima patikrinti prieš perkant automobilį. Teoriškai taip. Praktiškai… Brangiai kainuoja…

Bet su keletu mūsų patarimų – išspręsite ir šį klausimą gana protingai.

Tel: +370 600 15 131

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų tikslaiAukščiausio lygio paslaugos
Prieinamos kainos

Protingos derybos tarp suinteresuotų šalių

Jūsų rekomendacijos

Ir šilčiausi atsiliepimai

Pagalba tikrinant automobilį prieš pirkimą

Mūsų Darbai


Defektacijos aktų sudarymas
Pretnezijų ruošimas

Automobilių patikra prieš perkant

Advokato parinkimas
Pagalba ikiteisminiame procese

Konsultacijos advokatams

Autoeksperto parinkimas

Derybos dėl išlaidų pasidalinimo

Patarimai prieš pirkimą

Autodiagnostika prieš pirkimą

Auto patikra po pirkimo

Mūsų komandaViskas yra įmanoma kai dirba komanda:

Auto patikros prieš perkant specialistai

Teisininkai

Autoekspertai

Profesionalūs autoservisų vadovai


Nėra neišsprendžiamos problemos ar užduoties
Yra tik kaštų klausimas

Pilnas partnerių

tinklas Lietuvoje

automobiliu diagnostika patikra kaune vilniuje klaipedoje
Autodiagnostika Eu
automobiliu nuoma kaune oro uoste autocar.lt
Autonuoma Autocar.lt
automopbiliniu raktu gamyba autoraktas.lt
Autoraktų gamyba
Dyzelių remontas servisas
Geriausi autoservisai Lietuvoje
Autoelektrikai Vilniuje
Benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune Variklistai.lt
Dpf filtrų valymas plovimas
Katalizatoriai keitimas pardavimas

Dirbkime
kartu

Reikalinga profesionali automobilio patikra prieš pirkimą, o ne po jo? Turite neeilinį automobilio pirkimo pardavimo sandorį? Gal būt reikalingas protingas transporto priemonės pirkimo pardavimo sandorio parengimas? Po poros savaičių užkalė variklis? Nepraėjote techninės apžiūros po pirkimo, nes išpjautas katalizatorius ar dpf filtras?

Tik nusipirkus ir pristačius į servisą techniniam aptarnavimui gavote labai “brangių naujienų”, ir norite grąžinti automobilį pardavėjui?

Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@autoadvoktas.lt


Tel: +370 600 15 131


automobiliu patikra pries pirkima perkant kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 600 15 131

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Tel: +370 600 15 131